BREAKING NEWS

Donald Trump mban fjalimin e fundit nga Shtëpia e Bardhë: Ju tregoj rrezikun e madh që e pret vendin

Donald Trump mban fjalimin e fundit nga Shtëpia e Bardhë: Ju tregoj
x

Aktualitet

Gjendet i vdekur në një kanal 50-vjeçari në Vlorë, policia nxjerr dyshimet e rënda

Gjendet i vdekur në një kanal 50-vjeçari në Vlorë,

Policia e Vlorës njofton se një 50-vjeçar është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm, në lagjen “24 Maji”.

Sipas Policisë, shtetasi me inicialet G.B vuante nga sëmundja e epilepsisë, ndërsa dyshohet se ka humbur jetën pasi ka rënë aksidentalisht në një kanal dhe është mbytur.

“Më datë 14.01.2021, rreth orës 07:00, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, në anë të një kanali është gjetur pa shenja jete shtetësi G. B., rreth 50 vjeç, banues në Vlorë, i cili vuante nga sëmundja e epilepsisë.

Nga verifikimet paraprake nuk konstatohen shenja dhune. Dyshohet se ky shtetas është rrëzuar aksidentalisht kur ka qenë duke ecur dhe për pasojë është mbytur në kanal”, njofton Policia.

Më të lexuarat