BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Aktualitet

Gjendet i vdekur një emigrant 20-vjeçar në Durrës, me njolla gjaku në trup. Policia jep detajet e para

Gjendet i vdekur një emigrant 20-vjeçar në Durrës, me

Gjendet i pajetë në Durrës një emigrant sirian në qytetin e Durrësit. Policia në informacionin e parë paraprak për ngjarjen bën me dije se trupi i pajetë është ai i një shtetasi sirian.

Ai është gjetur i vdekur rreth orës 06:30, në lagjen nr.1,Durrës , në rrethana ende të paqarta

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 02.06.2020, rreth orës 06:30, në lagjen nr.1,Durrës , në rrethana ende të paqarta është gjetur i pa jetë, një shtetas Sirian, rreth 20 vjeç, i seksit mashkull.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Më të lexuarat