BREAKING NEWS

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshimet e para

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i
x
BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x

Aktualitet

Gjendet në Dibër 15-vjeçarja e zhdukur në Vlorë, policia zbulon se çfarë ka ndodhur

Gjendet në Dibër 15-vjeçarja e zhdukur në Vlorë,

15-vjeçarja e rezultuar e zhdukur në Vlorë që prej datës 31 gusht është gjendur në Dibër në familjen e një djali që dashuron.

E mitura, Fiona S., 15-vjeçe ka ikur me dëshirën e saj me djalin që dyshohet se është i moshës 18-vjeç dhe ka deklaruar se arsyet përse është larguar është pasi familja nuk e lejonte lidhjen e tyre, madje ka pohuar edhe faktin se është larguar me dëshirën e saj pasi personin në fjalë e dashuron.

Ndërkohë që policia vijon hetimet në fjalë për të parë më tepër rreth rastit.

Familjarët paraqiten në dijeni të lidhjes së vajzës së tyre edhe para kohës së ajo të largohej nga banesa. Madje edhe në rrjetet sociale ka fotografi me djalin në fjalë.

Më të lexuarat