BREAKING NEWS

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa është numri i të infektuarve në 24 orë

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa
x

Aktualitet

“Gjenerali i zemrës sime”, Anita dedikim emocionues për Ramush Haradinajn

“Gjenerali i zemrës sime”, Anita dedikim emocionues për

Ish kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka festuar sot ditëlindjen dhe urimi më i veçantë ishte ai i bashkëshortes së tij Anitës.

Ajo e ka uruar atë publikisht, ndërsa ka zgjedhur fjalët më të bukur.

“Nuk dua të t’a heq asnjë grade e yll si gjeneral ushtrie e komandant i Luftës veq dua t’i shtoj nja dy me shumë

Ti je gjenerali i zemres sime, e gjeneral i dashurisë se Gjinit, Hanes dhe Trimit. Të duam përjetë Ramush Harandinaj! Gëzuar Ditelindja e une edhe sot vazhdoj te mendoj qe jam dhurata më e bukur e ditelindjes sate! Gëzuar 17 vjet bashk me të mira e të kqija”, ka shkruar ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anita Mucaj (@amucaj) on

Më të lexuarat