BREAKING NEWS

Pamjet ‘bombë’ të Artan Hoxhës për kryebashkiakun socialist që shfaqet duke pirë kokainë, dalin detajet çfarë dallohet në video dhe paralajmërimi i rëndë

x

Aktualitet

Gjykata jep vendimin për Saimir Tahirin, vuloset fati i ish-ministrit të Brendshëm! Vjen reagimi i parë nga Dritan Zagani