BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Aktualitet

Lirohet mjeku Edvin Prifti

Lirohet mjeku Edvin Prifti

Apeli ka ndryshuar masën e sigurisë për mjekun e QSUT, Edvin Prifti, nga arrest me burg në arrest shtëpie.

Kujtojmë se SPAK i gjeti mjekut Prifti në banesë dhe në zyrë 250 mijë euro, si dhe 160 milionë lekë.