BREAKING NEWS

"Nuk do të kopjojmë si Greqia”/ 'Tërmet' në media deklarata e fortë e Edi Ramë mëngjesin e sotëm, mediat e Athinës me zjarr ndaj kryeministrit para takimit me Mistotakis

"Nuk do të kopjojmë si Greqia”/ 'Tërmet'
x
BREAKING NEWS

Zbardhen zhvillimet e fundit/ Kush është lideri i njohur europian që ende s'ka mbërritur në samitin BE-Ballkani Perëndimor

Zbardhen zhvillimet e fundit/ Kush është lideri i njohur europian
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Samiti i BE-së në Tiranë, ja çfarë po ndodh nga ajri në zonën ku po qëndrojnë liderat europian, Vjosa Osmani ndërpret fjalimin

VIDEO/ Samiti i BE-së në Tiranë, ja çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Tirana blindohet për Samitin/ Ç'po ndodh? Rreth 1000 simpatizantë të PD nisen nga Vlora dhe 1600 nga Elbasani që kanë zbarkuar në Tiranë gati për protestë

Tirana blindohet për Samitin/ Ç'po ndodh? Rreth 1000
x
BREAKING NEWS

"Moment i rëndësishëm!"/ Presidenti i KiE-së mesazh të fuqishëm në Tiranë: Hera e parë që...

"Moment i rëndësishëm!"/ Presidenti i KiE-së
x
BREAKING NEWS

Berisha apo Alibeaj në krye të PD-së? Gjykata e Apelit jep NJOFTIMIN e rëndësishëm

Berisha apo Alibeaj në krye të PD-së? Gjykata e Apelit jep
x
BREAKING NEWS

KUJDES, del njoftimi i rëndësishëm! Rrugët e bllokuara në Tiranë, në këto akse rrugore nuk mund të kaloni sot as në këmbë. Ja ku nis 'vija e kuqe'

KUJDES, del njoftimi i rëndësishëm! Rrugët e bllokuara
x
BREAKING NEWS

Udhëtimi nga Tirana në Himarë/ Ndodh incidenti me kryeministrin grek, mediat zbardhin detajet

Udhëtimi nga Tirana në Himarë/ Ndodh incidenti me kryeministrin
x

Aktualitet

“Gjylja e madhe plasi”/Artan Hoxha del me deklaratën e fortë: Duhet të qëllonin plakun Mere nga Gjiri i Lalzit...

“Gjylja e madhe plasi”/Artan Hoxha del me deklaratën e

Gazetari Artan Hoxha ironizoi sot përmes postimeve në rrjetet sociale aksionin që ka nisur Policia e Shtetit ndaj mjeteve lundruese përgjatë vijës bregdetare. Një aksion që filloi par vdekjes tragjike të vogëlushes 7-vjeçare në Himarë, e cila u përplas për vdekje nga skafi që drejtohej nga një komisar.

“Gjylja e madhe plasi mire the zoterote plasi dhe ne s na gelet vec se te qeshim ...”, i shkruan qytetari.

Pas këtij komenti i menjëhershëm ka qenë reagimi i Artan Hoxhës, i cili përmes mesazhit të koduar shkruan se policët duhej të arrestonin Plakun Mere tek Gjiri i Lalëzit dhe jo të vrisnin fëmijët e vegjël në plazhet e Himarës. Kujtojmë se me pseudonimin Plaku Mere, Hoxha ka cilësuar më herët ish-kryeministrin Sali Berisha.

“Agushet e Mato Grudes duhej te qellonin Plakun Mere nga Gjiri i Lalzit jo te vrisnin femijet e vegjel ne plazhet e Himares…”, shkruan Hoxha.

“Gjylja e madhe plasi”/Artan Hoxha del me deklaratën e