BREAKING NEWS

Gjykata pushon dosjen e CEZ, Taulant Balla bën lëvizjen e menjëhershme dhe del me deklaratën ‘bombë’: I akuzuari kryesor është Sali Berisha. Ja çfarë fshihet pas vendimit

Gjykata pushon dosjen e CEZ, Taulant Balla bën lëvizjen e
x

Aktualitet

Gjysmë nudo dhe i dehur, shqiptari sherr në lokal në Milano me klientët, por nuk mbaron me kaq

Gjysmë nudo dhe i dehur, shqiptari sherr në lokal në Milano me

Një shqiptar ka shkaktuar një rrëmujë në një lokal në qytetin e Milanos në Itali. Mediat fqinje shkruajnë se shqiptar ishte gjysmë i zhveshur dhe i dehur në momentin që është future brenda në lokal.

 
Ai ka nisur të ngacmojë klientët fillimisht dhe më pas ka sulmuar edhe policinë, pasi kjo e fundit ka mbërritur në bar.
Sipas mediave italiane, shqiptari është i moshës 32-vjeçare dhe ka precedent të mëparshëm penalë gjithashtu.
 Pasi policia e ka qetësuar, e ka shoqëruar shqiptarin në komisariat për të nisur procedurat e mëtejshme për sulm fizik dhe prishje të rendit publik.