Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në Shqipëri: Ju tregoj se çfarë do të ndodhë pas 10 ditësh në Tiranë

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në
x

Aktualitet

Goditi me sende të forta punonjësen e Policisë Rrugore, e pëson keq autori. Zbardhen detajet

Goditi me sende të forta punonjësen e Policisë Rrugore, e

Punonjësja e Policisë Rrugore në Tiranë është goditur me sende të forta nga një 56-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e “Elbasanit”, dhe blutë e kryeqytetit bëjnë me dije se kanë arrestuar autorin.

Mësohet se i prangosuri është endacak dhe quhet Veprim Matraku.

Njoftimi nga Policia e Tiranës:

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit V.M., 56 vjeç, sepse në rrugën e “Elbasanit”, për shkak të detyrës, ka goditur me sende të forta punonjësen e policisë rrugore.