BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Aktualitet

Grabitet filiali i një banke në mes të Tiranës, punonjësi kërcënohet me armë. Policia zbardh detajet: Janë ngritur pika kontrolli në të gjithë hyrje- daljet

Grabitet filiali i një banke në mes të Tiranës,

Grabitet filiali i një banke në zonën e Brrylit rreth orës 14:00.Një person ka kërcënuar me armë punonjësit dhe ka grabitur një sai parash.

Nuk dihet ende sasia e parave të grabitura, ndërkohë që autoritete po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identifikimin e autorit.

“Rreth orës 13:40, në rrugën “Bardhyl”, një shtetas ende i paidentifikuar dyshohet nën kërcënimin e armës, ka vjedhur një shumë parash në një filial të dhënies së kredive dhe është larguar me shpejtësi. Në të gjitha hyrje-daljet e Tiranës, janë ngritur pika kontrolli, si dhe janë shtuar sherbimet ku po behet krehja e zonës. Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, me qëllim  identifikimin e autorëve”, njofton policia.