Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në Shqipëri: Ju tregoj se çfarë do të ndodhë pas 10 ditësh në Tiranë

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në
x

Aktualitet

Grabitet një firmë reklamash në Kodër Kashar, autorët futen me forcë brenda biznesit dhe vjedhin kasafortën, zbardhet shuma e parave që morën

Grabitet një firmë reklamash në Kodër Kashar, autorët

Një firmë reklamash është grabitur gjatë natës në Kodër Kashar.

Neës24 mëson se persona të pa identifikuar kanë hyrë me thyerje brenda firmës dhe kanë vjedhur kasafortën.

Nga verifikimet dyshohet të jenë marrë rreth 2 milionë lekë të vjetra. Vjedhja është konstatuar nga punonjësit e firmës.

Policia ka sekuestruar kamerat e biznesit dhe të bizneseve në zonë me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorëve.