BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Aktualitet

Grabitet shtëpia e avokatit në Durrës, zbulohet shuma që ndodhej në kasafortë

Grabitet shtëpia e avokatit në Durrës, zbulohet shuma që

Banesa e një avokati nga Durrësi ka rënë pre e grabitjes. Lajmi konfirmohet për mediat Edmond Saliu, sipas të cilit hajdutët kanë marrë 350 milionë lekë.

“Autorët kanë marrë kasafortën që ishte e mbyllur me çelës” – mësohet të ketë thënë avokati Saliu.

Ndërkohë që grupi hetimor ka ngritur dyshime. Burime nga Policia shprehen se shtëpia e Edmond Saliut nuk ka pasur thyerje të dyerve apo dritareve.