Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Grabitet shtëpia e avokatit në Durrës, zbulohet shuma që ndodhej në kasafortë

Postuar: 15/04/2019 - 17:29

Banesa e një avokati nga Durrësi ka rënë pre e grabitjes. Lajmi konfirmohet për mediat Edmond Saliu, sipas të cilit hajdutët kanë marrë 350 milionë lekë.

“Autorët kanë marrë kasafortën që ishte e mbyllur me çelës” – mësohet të ketë thënë avokati Saliu.

Ndërkohë që grupi hetimor ka ngritur dyshime. Burime nga Policia shprehen se shtëpia e Edmond Saliut nuk ka pasur thyerje të dyerve apo dritareve.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/06/2019 - 23:21

Këtë të martë emisioni “Dritare me Rudinën”  është karakterizuar me debate dhe akuza të forta, ndërsa nuk kanë munguar edhe “surprizat”.
 

Postuar: 25/06/2019 - 22:23

Deputeti Lefter Maliqi ka debatuar ashpër me aktorin Laert Vasili, lidhur me situatën e tensionua

Postuar: 25/06/2019 - 21:52

Një person është dhunuar mbrëmjen e sotme në Korçë nga policia.

Postuar: 25/06/2019 - 21:29

Dalin notat e provimit të dytë të Maturës Shtetërore 2019, atij të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë.

Postuar: 25/06/2019 - 20:08

Gazetari i Bild, Peter Tiede ka reaguar sërish pas njoftimit të kryeministrit Edi Rama se ka dorë

Postuar: 25/06/2019 - 19:41

Një 55 vjeçar është proceduar penalisht pasi tentoi të kalonte në kufi para në mënyrë të pal

Postuar: 25/06/2019 - 18:39

Është çarë sërish kordoni i policisë në protestën në Kukës.