Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Grabitja e automjetit në Krujë/ Dalin detaje të reja, identifikohet pronari (EMRI)

Postuar: 12/01/2019 - 23:03

Pas grabitjes së radhës, sonte në Thumanë të Krujës, zbardhen edhe detajet e para.
 
Dy persona të armatosur dhe me maska, kanë kërcënuar drejtuesin Admir Kaloshi 33 vjeç nga Kukësi, i cili kishte ndaluar për nevojat e tij personale.
 
Nën kërcënimin e armëve, ata i kanë rrëmbyer automjetin tip “Benz” me targa AA 046 TA dhe janë larguar.
 
Kjo është grabitja e dytë që ndodh mbrëmjen e sotme, në harkun e dy orëve, në vend.
 
Më herët familja e një biznesmeni në Shkozet, u terrorizua dhe u grabit nga persona të maskuar të veshur si policë. Ata arritën të merrnin 10 mijë euro nga banesa.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/03/2019 - 19:00

Shkëlqim Duka, kolegu i Ravik Gurrës, avokatit që u vra në mënyrë mafioze përpara disa ditësh në Elbasan është shprehur se institucioni i avokatit është tronditur rëndë dhe se avokatët  tashmë janë të pambrojtur

Postuar: 25/03/2019 - 18:50

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Peqin në fshatin Papër

Postuar: 25/03/2019 - 18:43

Dhoma Kombëtare e Avokatisë është solidarizuar me kolegët e Elbasanit për vrasjen e avokatit të

Postuar: 25/03/2019 - 18:39

Studentët paralajmërojnë  rikthimin e protestave masive duke paralajmëruar se ditë të vështi

Postuar: 25/03/2019 - 18:35

Ka nisur edhe sot protesta e banorëve të Unazës së Re, të cilët kundërshtojnë projektin e Unazë

Postuar: 25/03/2019 - 18:22

Pavlin Polia, vëllai i biznesmenit Ferdinand Polia, i cili u ekzekutua 4 ditë më parë në Grudë

Postuar: 25/03/2019 - 18:05

Një fëmijë shqiptar vetëm 14 muajsh ka dalë nga koma farmakologjike dhe sipas mjekëve, ai nuk ë