BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Aktualitet

Grabitja e biznesmenit në Krujë, Klodiana Lala zbardh detaje: Dy pistat që mund të çojnë në zbardhjen e autorëve. Grupi i hetimit ka mbetur i shtangur kur...

Grabitja e biznesmenit në Krujë, Klodiana Lala zbardh detaje: Dy

Lidhur me grabitjen në Nikël të biznesmenit Nazim Cangu, gazetarja Klodiana Lala deklaroi se ekzistojnë dy pista që mund të çojnë në zbardhjen e autorëve.

“Së pari dua të saktësoj se në shtëpinë e tij nuk janë marrë vetëm para, por autorët e dyshuar që kanë qenë 5 kanë qenë të veshur si policë kanë kërkuar që të hapin kasafortën, janë mbajtur të mbyllur dhe janë dhunuar. Por cili ka qenë personi që ka qenë i pamaskuar dhe si Cangu edhe e bija kanë informacion dhe ai e ka kafshuar atë dhe kështu qe ADN mund të çojë në zbulimin.

Ngjarja mund të marrë përmasa të mëdha nëse kjo ngjarje nuk zbardhet nga policia. duhet të kemi parasysh se ai jepte para me fajde dhe duhet të saktësohet se çfarë dokumentesh jepte. Grupi i hetimit ka mbetur i shtangur kur ai mbante kontrata dhe në këtë kuptim prokuroria është e përqendruar në këtë hetim.”, u shpreh Lala.