BREAKING NEWS

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë Shqipërisë, anija cisternë dhe shoqëruesi i saj misterioz po i drejtohen...

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë
x
BREAKING NEWS

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja mori përpara tre kalimtarët, vdes në spital njëri prej tyre (EMRI)

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja
x
BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet masa e dhënë

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet
x
BREAKING NEWS

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na tha se u zhduk”/ Zbulohet për herë të parë shteti ku ndodhet personi që lajmëroi xhaxhanë e Ervis Martinaj për zhdukjen e të shumëkërkuarit të drejtësisë

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na
x
BREAKING NEWS

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e menjëhershëm

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e kërcyer në bodrumet e politikës shqiptare

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e
x
BREAKING NEWS

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e Berishës nga politika, në shtator Kuvendi do shkaktojë “tërmet” për “non gratat” dhe spiunët

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali Berishën, nëse nuk do jetë më deputet ndaj tij do të filloj procesi penal, në shtator do kemi ngjarje të reja

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali
x

Politike

Grida Duma poston foton krah Yuri Kim dhe aktores Delinda Disha, zbulon fjalët që ambasadorja ka thënë për aktoren

Grida Duma poston foton krah Yuri Kim dhe aktores Delinda Disha, zbulon

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim, ka organizuar një ceremoni, në përkujtim të ditës së 246-të të Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara dhe 100-vjetorin e marrëdhënieve me Shqipërinë.

Pjesë e kësaj ceremonie ka qenë dhe deputetja e PD, Grida Duma, e cila ka postuar një foto ku shihet krah ambasadores Kim dhe aktores së humorit Delinda Disha.

Shijova mbrëmjen më shumë me artistë e aktivistë të shoqërisë civile, sepse kjo është vlerë e shtuar.

E ndërsa bisedoja për hapësirat e vogla që ka arti, u shkrep një foto me Ambasadoren Kim, e cila i tha Delinda Dishë-s të njëjtat vlerësime me buzëqeshje që po ashtu i kam thënë unë më parë,  për mënyrën si na sjell e imiton ne profilet e saj të shoë-t.

Një mbrëmje e organizuar në atmosferën e shkëlqyer të festës dhe përkujtimit të vlerave perëndimore dhe lidhjeve jetike të Shqipërisë me SHBA-në” shkruan Duma.

Më të lexuarat