BREAKING NEWS

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po ushtron terror mbi psiqikën e shqiptarëve nën regjinë e supernovës të Surrelit

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po
x

Aktualitet

Gruaja gjendet e vdekur brenda dhomës së hotelit në Sarandë, e bija njofton menjëherë Policinë (Detajet)

Gruaja gjendet e vdekur brenda dhomës së hotelit në Sarandë,

Policia e Sarandës njofton se një grua rreth 69-vjeç, me inicialet L.P është gjetur pa shenja jete këtë mëngjes.

Bëhet fjalë për një turiste, e cila është gjetur e vdekur brenda dhomës së një resorti turistik në aksin Turizëm-Kanali i Cukës në Sarandë.

Sipas policisë, viktima është gjetur nga vajza e saj. Blutë e Sarandës dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes, ndërsa po hetohet për shkaqet që mund t’i kenë marrë jetën.