Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Gruaja merr dy djemtë dhe ‘arratiset’ nga shtëpia, burri alarmon policinë në Lezhë

Postuar: 23/10/2018 - 22:47

Një grua ka marrë dy djemtë e saj dhe është larguar nga banesa. Ngjarja ka ndodhur në një fshat në Lezhë.

Sipas Policisë Vendore, mësohet se ka qenë kryefamiljari P. P., 51 vjeç, banues në Manati, i cili ka bërë kallëzim se, i janë larguar nga banesa bashkëshortja, M. G., 46 vjeçe, dhe dy djemtë e tij, G. P., dhe L. P., vjeç 20 e 16. Sipas Policisë, mësohet po punohet për gjetjen e tyre.

Komisariati i Policisë Lezhë

Më datë 22. 10. 2018, shtetasi P. P., vjeç 51, banues në Manati, ka bërë kallëzim se, i janë larguar nga banesa bashkëshortja, shtetasja M. G., vjeçe 46, dhe djemtë e tij, shtetasit G. P., dhe L. P., vjeç 20 e 16. Po punohet për gjetjen e tyre. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lezhë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/11/2018 - 23:43

Gazetari Gjergj Erebara i krahasoi ndërtimet e rrugëve në vendin tonë permes koncesioneve me një katastrofë të ngjashme me firmat piramidale të vitit 1997.

Postuar: 12/11/2018 - 23:19

 Gazetari Artan Hoxha, të hënën, rrëfeu një histori të dhimbshme në lidhje me të kaluarën e

Postuar: 12/11/2018 - 23:04

Gazetari Artan Hoxha në studion e emisionit “Opinion” në Tv Klan ka thënë se autorite

Postuar: 12/11/2018 - 22:56

Ditët e fundit në vendin tonë është hequr simboli i 100 vjetorit të Pavarësisë, shqiponja e cila

Postuar: 12/11/2018 - 22:04

Ish-oficeri  i anti-drogës, Dritan Zagani, i njohur për denoncimin ndaj grupit të Habilajv

Postuar: 12/11/2018 - 21:56

Pas disa orësh pritje në të ftohtë, është arritur në një marrëveshje mes dy autoriteteve policore

Postuar: 12/11/2018 - 21:47

Partia Demokratike sot deklaroi se kryeministri Edi Rama dhe  kreu i bashkisë Erion Veliaj h