Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Gruaja nga Maliqi alarmon policinë: Më është zhdukur vajza e mitur

Postuar: 12/09/2018 - 13:13

Një 39-vjeçare nga Maliqi ka denoncuar në polici se vajza e saj ishte larguar pa lënë gjurmë.Burime zyrtare nga policia e Maliqit bënë me dije se shtetasja me inicialet V.R., banuese në fshatin Vloçisht pohoi dje se vajza e saj 16-vjeçare ishte larguar nga banesa. Ndërkohë, policia është vënë në lëvizje për të gjetur vajzën.

 
“Më datë 11.09.2018, shtetasja V.R, 39 vjeçe, banuese në fshatin Vloçisht-Maliq, ka bërë kallëzim se i është larguar nga banesa vajza e saj shtetasja K.R, 16 vjeçe. Nga ana e Policisë, po punohet për gjetjen e saj”, thuhet në komunikatën e policisë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/09/2018 - 12:55

Mëngjesin e sotëm ndodhi një ngjarje që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Një furgon i linjës Shqipëri-Itali u grabit në zonën e Skelës së Vlorës.

Postuar: 25/09/2018 - 12:45

Të gjithë i përgëzuan dy mësuesit heronj, të cilët po ndërtonin vet shkollën e fshatit, mirëpo di

Postuar: 25/09/2018 - 12:45

Policia greke ka sekuestruar një tjetër sasi droge pranë kufirit greko-shqiptar.

Postuar: 25/09/2018 - 12:38

Gjykata e Krimeve të Rënda vendos masën ‘arrest me burg’ për tre anëtarët e grupit &l

Postuar: 25/09/2018 - 12:34

Safet Bajri, i njohur si i ‘forti’ i Shkodrës është lënë pas hekurave, pasi Gjykata e

Postuar: 25/09/2018 - 12:33

Policia përgjoi një shqiptar 37-vjeçar i cili trafikonte kokainë nga Holanda dhe kanabis nga Shqi

Postuar: 25/09/2018 - 12:21

Policia e Shkodrës në bashkëpunim me skuadrën speciale të emergjencave të FNSH Shkodër, pas marrj