BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Gramsh, humbin jetën 2 persona, 8 të tjerë të plagosur (Detajet e para)

Aksident i rëndë në Gramsh, humbin jetën 2 persona, 8
x

Aktualitet

Gruaja tentoi të mbytej në lumë dhe u shpëtua nga telefonata e menjëhershme, policia nxjerr foton dhe kërkon ndihmën e qytetarëve: Kush e njeh?

Gruaja tentoi të mbytej në lumë dhe u shpëtua nga telefonata

Në Sallë Operative të Komisariatit të Policisë Elbasan, ka ardhur një telefonatë nga një qytetar ku ka konstatuar se një e moshuar ishte në tentativë për t’u mbytur në lumin Shkumbin.

Me marrjen e njoftimit menjëherë shërbimet e Policisë të Komisariatit kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë parandaluar hedhjen në lumë të saj.

E moshuara ku ka asnjë dokument identifikimi me vete dhe nuk është në gjendje të flasë.

Ajo është rreth 80 vjeçe, e veshur me një bluzë me krahë tëgjata ngjyrë blu, me një fund gri me vija tē bardha, ku mban me vete një çantë dore ngjyrë të verdhë.

Policia e Elbasanit kërkon ndihmën e qytetareve për identifikimin e saj. Cilido që kanë informacion për të moshuarën të telefonojnë në numrin 112.