BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Aktualitet

Habit Artan Hoxha: Ky komitet është shumë i fshehtë dhe i mistershëm dhe sa po të zbulohen do rrëzohet qeveria!

Habit Artan Hoxha: Ky komitet është shumë i fshehtë dhe i

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka folur për Komitetin Teknik për koronavirusin.

Hoxha shprehet se ata janë aq të fshehtë dhe të mistershëm sa askush nuk mund ti dekonspirojë,

“Ky Komiteti i Eksperteve anti-covid19, po mbahet aq sekret dhe po mbrohet me aq fanatizem nga qeveria, sa te jep pershtypjen se po u dekonspirua Komiteti, do te rrezohet qeveria.
Duket si Komiteti “Shqiperia e Lire”, qe e formoi CIA ne 1949-en, me shqiptaret e diaspores, dhe te arratisurit nga vendi pas ardhjes ne pushtet te komunisteve.
Ne fakt Komitetin “Shqiperia e Lire”, CIA e formoi, e financoi, i sterviti pjestaret me te afte te tij dhe i parashutoi mbi territorin shqiptar, per te rrezuar rregjimin komunist te Enver Hoxhes.
Pavarsisht se ishte agjensia e inteligjences Amerikane, sherbimi me i forte i botes, doli nje agjent i brendshem si Kim Filbi, dhe ua shiti gjithe sekretet shqiptareve.
Ndryshe nga Komiteti “Shqiperia e Lire” qe u formua te shembte rregjimin ne Shqiperi, Komiteti i Eksperteve, duket se ka per detyre te mbaj ne kembe pushtetin dhe te mbroj qeverine Rama nga opozita dhe sabotatoret.
Ky komitet ekspertesh, edhe pse i perbere me emra mjekesh dhe jo agjentesh sekret, ka rezultuar deri tani aq i fshehte dhe i mistershem, sa nuk po gjendet asnje “Kim Filbi” ta dekonspiroje”, tha Artan Hoxha.