Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Habit gazetari i njohur: Rama-Basha takim të fshehtë në Vienë

Postuar: 21/03/2019 - 21:37

 Ne media po qarkullon një lajm se Rama dhe Basha janë takuar në Vienë. Këtë gjë e ka bërë të ditur në studion e "360 gradë" edhe gazetari Erl Murati.

Murati: Ka rastisur të mungojë dhe Basha në Tiranë dje dhe sot. Një kolegu ynë kishte publikuar në një portal një lajm që ditët e fundit është përfolur edhe një takim i mundshëm mes Ramës dhe Bashës në Vjenë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/06/2019 - 10:31

Ish-kryetarja e AMA-s Endira Bushati ka qenë e ftuar mëngjesin e sotëm në studion e Fax Neës, ku ka komentuar arrestimin e Suela Mustës, e dyshuar për akte korruptive në favor të fisit Çapja në Elbasan.

Postuar: 17/06/2019 - 10:19

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka marrë masa të rënda ndaj dy bizneseve, njëri në Shkodër kryesis

Postuar: 17/06/2019 - 10:13

Ditën e sotme pritet të publikohen përgjimet të reja nga gazetari gjerman i gazetës “Bild&r

Postuar: 17/06/2019 - 09:56

Ekspertë të Policisë Rrugore, një ditë pas aksidentit tragjik, thonë se automjeti me të cilin udh

Postuar: 17/06/2019 - 09:18

Sekuestrohen rreth 1.5 milion euro pasuri në pronësi të shtetasit Admir Murataj dhe familjarëve t

Postuar: 17/06/2019 - 09:10

Bashkëpunimi me qytetarët vë në pranga një shtetas i cili tentoi të vidhte një banesë në Divjakë,

Postuar: 17/06/2019 - 09:00

Një person është gjetur i pajetë në bregdetin e Vlorës këtë të hënë.