BREAKING NEWS

Pllakos zia/ Covid-19 i merr jetën drejtorit të Pallatit të Kulturës në moshën 46-vjeçare, pa asnjë sëmundje, ishte baba i tre fëmijëve

Pllakos zia/ Covid-19 i merr jetën drejtorit të Pallatit të
x

Aktualitet

Habit Saimir Tahiri, shfaqet si kurrë më parë në ditën e ditëlindjes së tij (Video)

Habit Saimir Tahiri, shfaqet si kurrë më parë në ditën

Saimir Tahiri ka festuar ditën e sotme 41 vjetorin e lindjes. Kjo ditë e veçantë për të e ka gjetur ish-ministrin e Brendshëm në lëndinë.

Ai njihet si një person i thjeshtë që e pëlqen natyrën dhe vetë sot ka publikuar në rrjete sociale një video të veçantë, teksa na ka prezantuar një “mik” të ri.

Duke i falenderuar të gjithë për urimet që i kanë përcjellë, Tahiri luan me një kec në lëndinë.

Më të lexuarat