BREAKING NEWS

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit të famshëm shqiptar

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit
x

Aktualitet

“Hë të solli erën e burrit?!”/ Nëna e 13-vjeçares që u përdhunua nga njerku rrëfen detajet tronditëse: Më ndaloi të qëndroja me djalin nga martesa tjetër! Bashkëshorti i parë dyshonte...

“Hë të solli erën e burrit?!”/ Nëna e

Elentina Xhaferri nëna e 13-vjeçares që u përdhunua nga njerku i saj, Elidon Xhaferi ka zbardhur detaje të reja tronditëse në lidhje me jetën e saj bashkëshortore.

Ajo është ndarë nga burri i saj i parë, vetëm për Elidonin. Ky i fundit nuk e ka lejuar që të qëndrojë me djalin e saj nga martesa e parë. E nga ana tjetër, burri i saj i parë ka pasur dyshime nëse vajza ishte e tij apo e Elidonit.

“Vajza dhe djali janë të burrit të parë. Ai ka patur dyshime për atësinë e vajzës, por është 100 për qind e tij. Elidoni nuk më la të qëndroja me djalin nga martesa e parë. Kur djali më solli njëherë dhuratë, e mori dhe e hodhi. Ndërsa një herë tjetër më tha ‘hë të solli erën e burrit”, tregoi Elentina.

Më të lexuarat