BREAKING NEWS

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu nxjerr për herë të parë EMRAT: Do ketë prurje të reja!

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu
x

Aktualitet

Hetoi dy personat me lidhje të fuqishme Kriminale në Elbasan, merret në mbrojtje prokurori i njohur

Hetoi dy personat me lidhje të fuqishme Kriminale në Elbasan, merret

Ditën e djeshme u arrestua nga Policia e Elbasanit Ardian Çapja dhe është shpallur në kërkim Florenc Çapja. Bëhet me dije se Policia e Elbasanit ka marrë në mbrojtje prokurorin Ritvan Sukaj, i cili është personi që ka hetuar Ardjan dhe Florenc Çapjan.

Sukaj është personi që firmosi urdhrin për arrestimin e Ardjan Çapjas.Vendimi për mbrojtjen e prokurorit vjen një ditë pas arrestimit të Ardjan Çapjas dhe shpalles në kërkim të Florenc Çapjas .

Ky i fundit cilësohet si një nga personat më me ndikim dhe lidhje të fuqishme në qytetin e Elbasanit, si dhe dyshohet se është i përfshirë në disa ngjarje kriminale.