BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Aktualitet

Horror! Në valixhe gjendet i copëtuar një burrë, gruaja e mbytur me shami, shpallet në kërkim shqiptari

Horror! Në valixhe gjendet i copëtuar një burrë, gruaja e

Një vrasje e dyfishtë ka tronditur Greqinë.

Një shqiptar i dyshuar në ishullin e Kretës ka hyrë në banesën e një të moshuareje e duke e mbytur atë me shami.

Mediat greke shkruajnë se gruaja u gjet në zonën Pasakaki të Chania brenda shtëpisë së saj, ndërsa partneri i saj 82-vjeçar që ishte zhdukur u vra në një shtëpi tjetër.

Por makrabiteti nuk mbaron me kaq. Pas vrasjes trupi ishte copëtuar dhe ishte futur në një valixhe.

Policia tashmë ka marrë në pyetje fqinjët e viktimës dhe ata që mund të kenë parë të moshuarin para zhdukjes së tij.

Sipas mjekësisë ligjore, gruaja u mbyt për vdekje ndërsa autori përdori një shami që u gjet e lidhur rreth qafës së saj.

Trupi i saj u gjet mëngjesin e së dielës, kur vajza e 82-vjeçarit u shqetësua se nëna nuk po i përgjigjej në telefon dhe iu të hapte me focë derën.

Më të lexuarat