Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Humb jetën në aksident efektivi i burgjeve në Tepelenë

Humb jetën në aksident  efektivi i burgjeve në Tepelenë

Postuar: 07/08/2013 - 19:16

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në aksin Tepelenë-Mallakastër, ku si pasojë ka humbur jetën një person. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 në afërsi të fshatit Iliras, ku një automjet me targa gjermane NEA 04 143, tip Benz ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, Tomorr Rusto, 40 vjeç.

Policia bën me dije se Tomorri ishte punonjës i policisë së burgjeve dhe para se të ndodhte aksidenti kishte lënë shërbimin dhe po kthehej për në shtëpi. Nga ana e uniformave blu vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/05/2019 - 23:40

 Dita e nesërme pritet të jetë me diell, por gjatë pasdites paraqiten kthjellime dhe vranësira kalimtare në kryeqytet.

Postuar: 24/05/2019 - 22:46

Nuk është rastësi që emri i koduar i një operacioni policor të zhvilluar nga policia italiane në

Postuar: 24/05/2019 - 22:21

Prokuroria e Tiranës ka pushuar hetimet për kërcënimin e pretenduar nga oficeri i policisë E

Postuar: 24/05/2019 - 21:58

Gazetari Sokol Balla thotë se prej 30 vitesh, të njëjtat grupime politike duan që vendi të digjet

Postuar: 24/05/2019 - 20:43

Planet për zgjerimin e autostradës Tiranë-Durrës pritet të rrafshojnë pas palmave, edhe pishat e

Postuar: 24/05/2019 - 20:15

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka komentuar deklaratën e fortë që dha sot Presidenti Ilir Meta

Postuar: 24/05/2019 - 20:07

Seanca e parë për procesin e rigjykimit të Izet Haxhisë do të mbahet me datë 18 Qershor.