Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga, ndërron jetë tragjikisht 38-vjeçari shqiptar në Greqi (Emri)

Postuar: 09/11/2019 - 18:12

Një 38-vjeçar shqiptar është aksidentuar për vdekje sot në Greqi. Sipas informacioni aksidenti ka ndodhur ka ndodhur në orët e para të mëngjesit dhe aksidenti fatal ka ndodhur në autostradën e vjetër në Chania-Kissamos.

Sipas informacioneve shqiptari 38-vjeçar Aleksandër Zhidro nga Korça që po drejtonte makinën ka humbur kontrollin dhe është përplasur për vdekje.

Ai është dërguar në spitalin e qytetit të Hanias ku dhe është konfirmuar vdekja e tij. Autoritetet po hetojnë shkaqet e aksidentit dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/11/2019 - 23:17

Një aksion i madh policor në qytetin e Murillo de Gállego Y Agüero çoi në sekuestrimin e rreth 16 mijë bimëve narkotike marijuanë e ndarë në dy plantacione të ndryshme

Postuar: 16/11/2019 - 22:40

Mbrëmjen e sotme është gjetur i vdekur një 68-vjeçar në fshatin Shumbat të Dibrës

Postuar: 16/11/2019 - 21:29

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e së shtunës në zonën e Kamzës, ku një automje

Postuar: 16/11/2019 - 19:40

"Air Albania Stadium" do të çelë nesër dyert me ndeshjen midis Kombëtares Shqiptare të

Postuar: 16/11/2019 - 17:55

Një grua në Tiranë ka mbetur e vdekur si pasojë e një aksidenti rrugor në rrugën “Demokraci