Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Humb kontrollin e motorit, ndërron jetë shpërndarësi i picave (EMRI)

Postuar: 20/10/2018 - 21:17

Tragjik ka rezultuar fati i një shpërndarësi picash, i cili ka ndërruar jetë gjatë një aksidenti.Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 20:30, në afërsi të fshatit Kallm në Fier. Burime zyrtare nga policia bënë me dije shtetasi me inicialet S.M, 58 vjeç, ka humbur kontrollin dhe ka rënë nga motoçikleta me të cilën shpërndante pica.

Për pasojë i plagosuri ndërroi jetë rrugës për në Spitalin Rajonal Fier. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të saj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2018 - 11:26

Protesta e banorëve të Unazës së Re ka hyrë sot në ditën e 12. Sot ata janë zhvendosur përpara godinës së Bashkisë së Tiranës, ku i bëjnë thirrje kryetarit Erion Veliaj, të tërheqë vendimin.

Postuar: 15/11/2018 - 11:20

Kreu i grupit parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar sot nga Parlamenti për

Postuar: 15/11/2018 - 11:12

Debuteti socialist Erjon Braçe, njihet nga të gjithë edhe si një tifoz i flaktë i futbo

Postuar: 15/11/2018 - 11:04

Peshkatarët durrsakë kanë kapur një peshkaqen 3.85 metra të gjatë me peshë rreth 400 kg.

Postuar: 15/11/2018 - 10:42

Gjatë ceremonisë zyrtare që u zhvillua dje në Kodrat e Liqenit në Tiranë, një incident ndodhi me

Postuar: 15/11/2018 - 10:37

Sekuestrohen armë dhe drogë, në pranga 2 poseduesit e tyre.

Postuar: 15/11/2018 - 09:58

Ambasada Amerikane ka bërë një sqarim lidhur me studentët që duan të studiojnë në SHBA.