BREAKING NEWS

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa është numri i të infektuarve në 24 orë

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa
x

Aktualitet

Humbet pa gjurmë i riu shqiptar në Skoci (EMRI)

Humbet pa gjurmë i riu shqiptar në Skoci (EMRI)

Një shqiptar 31-vjeçar ka humbur në Skoci. Mediat vendase raportojnë se ai nuk gjendet prej disa ditësh dhe ka humbur gjurmët në zonën e Paisleyt.

Bëhet fjalë për Iren Muça, 31 vjeç. Ai është parë për herë të fundit në rrugën Christie Street, rreth orës 2:30 të së shtunës, më datë 4 korrik 2020.

Togeri Megan Bryson, i cili që po heton “zhdukjen” e të riut tha se Muça kishte pak kohë që kishte ardhur në zonë.

Më të lexuarat