BREAKING NEWS

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik: Krenarë, por kujdes se shikoni ç’po ndodhet në... (Foto)

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik:
x

Aktualitet

Humbi dje jetën në një aksident, djali i zyrtarit socialist rrëqeth me dedikimin për të vëllain: Si do jetoj unë pa ty o engjëlli im!

Humbi dje jetën në një aksident, djali i zyrtarit socialist

Mateo Osmani, djali i kreut të Njësisë Administrative Sukth, Rrapo Osmani i ka dedikuar një postim prekës vëllait të tij, Flavios, i cili mbeti viktimë e aksidentit të ndodhur mbrëmjen e të shtunës.

16-vjeçari humbi jetën disa orë pasi u dërgua në spital duke shkaktuar dhimbje të madhe te familjarët e tij.

"Si do rroj unë pa ty o ëngjëlli im?!!! O vëllai im i shtrenjtë, o nevriku im i vogël, pse i le 3 vëllezërit e tu vetëm, pseeee? Do jesh gjithmonë në zemrën time", shkruan ai krahas fotos së të ndjerit.

I mituri 16-vjeçar që po drejtonte makinën tip “Renault” u përplas me një mjet tip “Benz”, drejtuesi i së cilës shtetasi Gj. B., 54 vjeç, banues në Durrës u arrestua nga policia për shkeljen e rregullave të qarkullimit rrugor.

Si pasojë e aksidentit mbetën të plagosur edhe tre pasagjerë që po udhëtonin me Osmanin, shtetasit E. B., 18 vjeç, B. M., 16 vjeç, dhe Z. B., 15 vjeç, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve dhe njëri prej tyre në koma.

Humbi dje jetën në një aksident, djali i zyrtarit socialist