BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Aktualitet

Humbi kontaktet me kapitenerinë e Vlorës, gjendet peshkarexha, ja si paraqitet gjendja e personave në bord

Humbi kontaktet me kapitenerinë e Vlorës, gjendet peshkarexha, ja si

Një peshkarexhë me dy peshkatarë në bord humbi kontaktin mbrëmjen e djeshme në Vlorë me kapitenerinë.

Menjëherë pas alarmit policia kufitare është vënë në lëvizje dhe ka mundur të identifikojë dhe ta gjejë peshkarexhen rreth 15 milje larg ishullit të Sazanit.

Fatmirsisht janë gjetur shëndoshë e mirë edhe dy personat që ndodheshin në bordin e peshkarexhës.