BREAKING NEWS

 Presidenti Meta thyen protokollin: Si hyra në politikë, pasi askush nuk pranonte të më kandidonte!

 Presidenti Meta thyen protokollin: Si hyra në politikë, pasi
x

Aktualitet

Humbi vëllain sot në aksidentin e frikshëm në Librazhd, kryetari i PD-së rrëqeth me dedikimin (FOTO)

Humbi vëllain sot në aksidentin e frikshëm në Librazhd,

Një aksident fatal ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Librazhd-Qafë Thanë, pranë Pishkashit, ku ka humbur jetën një person dhe janë plagosur tre të tjerë.

Sipas burimeve zyrtare, viktima është identifikuar si Ardian Vreto, 45 vjeç, ndërsa të plagosurit janë një çift nga Durrësit Adnan e Frida Sofa si dhe një grua tjetër. Mësohet se Vreto, ish-punonjës policie në Librazhd është vëllai i kreut të degës së PD në Librazhd. (foto kryesore)

Vreto ka lënë fjalë të ndjera për vëllain e tij të humbur në aksident.

Ai shkruan:

“Ardian ku po shkon vëlla

Ne jemi të tre, pse Zot, pse

Zoti të mori pranë vetes”

Humbi vëllain sot në aksidentin e frikshëm në Librazhd,