BREAKING NEWS

Vrasja e dy vëllezërve Bilali në Shkodër, “Apeli” dënon me 25 vite burg Arsen Stojkun, autori është mik i Licëve, ja si ndodhi ngjarja

Vrasja e dy vëllezërve Bilali në Shkodër,
x
BREAKING NEWS

E pabesueshme, por e vërtetë! Policia mësyn me ‘ultimatum’ në banesën e të shumëkërkuarit në Durrës, por ‘surprizohet’ nga ajo çfarë i gjen babait të tij

E pabesueshme, por e vërtetë! Policia mësyn me
x
BREAKING NEWS

Media e njohur gjermane plas skandalin që po trondit Beogradin: Ja si presidenti Vuçiç bashkëpunoi me hakerat izraelitë për të eliminuar nga politika liderin opozitar

Media e njohur gjermane plas skandalin që po trondit Beogradin: Ja si
x
BREAKING NEWS

Ndizen sirenat e alarmit në Ukrainë: Termocentrali më i madh bërthamor në Evropë rrezikon të shpërthejë, ja si mund të përsëritet katastrofa “Fukushima”

Ndizen sirenat e alarmit në Ukrainë: Termocentrali më i madh
x
BREAKING NEWS

Kreu i Wagner ngre alarmin: Ukraina më e fuqishme se kurrë, po përgatitet për tre sulme “vdekjeprurëse” kundër Rusisë, ja plani i fshehtë për marrjen e Krimesë

Kreu i Wagner ngre alarmin: Ukraina më e fuqishme se kurrë, po
x
BREAKING NEWS

Gjithçka kalon përmes Uashingtonit, SHBA shumë e fortë edhe për Xi Jinping, ja si do të prishen nga amerikanët planet sekrete të Rusisë dhe Kinës për një lufte të madhe

Gjithçka kalon përmes Uashingtonit, SHBA shumë e fortë
x
BREAKING NEWS

PS zyrtarizon sot kandidaturat për garën lokale, zbulohet surpriza e ‘gurëve të shahut’ që do luaj Rama në zgjedhjet e 14 Majit

PS zyrtarizon sot kandidaturat për garën lokale, zbulohet surpriza e
x
BREAKING NEWS

Njihuni me parashikimin e motit për këtë fundjavë, meteorologia Lajda Porja tregon kur vjen kthesa drastik: Këto janë datat që do ketë...

Njihuni me parashikimin e motit për këtë fundjavë,
x

Aktualitet

Humbje e madhe! Ndërron jetë artisti i njohur shqiptar, Presidentja mesazh ngushëllimi: Në këto çaste të rënda për familjen...

Humbje e madhe! Ndërron jetë artisti i njohur shqiptar, Presidentja

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, i ka dërguar një mesazh ngushëllimi familjes Gjikolli, pas ndarjes nga jeta të drejtorit menaxhues të Telegrafit dhe artistit, Arlind Gjikolli – Gjikla.

Osmani ka shprehur ngushëllimet më të sinqerta për familjen, komunitetin kulturor dhe median.

Osmani ka theksuar se tashmë i ndjeri Arlind Gjikolli ka lënë gjurmë jo vetëm në botën e muzikës, por edhe në atë të medias pasi me vite ka kontribuar në një nga portalet më kryesore të Kosovës.

“Në këto çaste të rënda për familjen, bashkëndjej me ju dhe ju inkurajoj që të gjeni forcë për përballimin e dhimbjes. I përhershëm qoftë kujtimi për Arlind Gjikollin!”, thuhet ndër të tjera në letër.

Drejtori menaxhues i Telegrafit dhe artisti, Arlind Gjikolli – Gjikla, u nda nga jeta mbrëmjen e së hënës (5 dhjetor), në moshën 41 vjeçare pas një sëmundje të rëndë.

Me dhimbje të thellë e pranuam lajmin për vdekjen e parakohshme nga jeta të Arlind Gjikollit.

Ai la gjurmë në jo vetëm në botën e muzikës, por edhe në atë të medias, ku prej shumë vitesh ka kontribuar në portalin “Telegrafi”.

Ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes, komunitetit kulturor dhe atij medial!

Në këto çaste të rënda për familjen, bashkëndjej me ju dhe ju inkurajoj që të gjeni forcë për përballimin e dhimbjes.

I përhershëm qoftë kujtimi për Arlind Gjikollin! 

Më të lexuarat