BREAKING NEWS

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas ‘bombën’, zbulon emrat e vrasësve të Remzi Hoxhës, mes tyre edhe figura të rëndësishme politike (FOTO)

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas
x

Aktualitet

Hyri në mes të lokalit me vajzën përdore dhe i nguli thikën fqinjit, del fotoja e Riza Aliut që është shpallur në kërkim nga policia pas ngjarjes tronditëse në Kavajë

Hyri në mes të lokalit me vajzën përdore dhe i nguli

Një ngjarje e rëndë ndodhi 3 ditë më parë në Kavajë, ku fqinji Riza Aliu qëlloi më thikë në lokal Besnik Çelmetën , i cili përfundoi 3 ditë në spital.

Personi që po shikoni në foto, është Rizan Aliu, personi që është shpallur në kërkim nga Policia e Shtetit për plagosje.

Hyri në mes të lokalit me vajzën përdore dhe i nguli

Gjithçka ndodhi në një lokal në këtë qytet, në prani të të gjithë klientëve, dhe mbi të gjitha, të një vajze të vogël. Dje u publikuan edhe pamjet e tmerrshme të ngjarjes, ku shihej se si Aliu, futej me vajzën e vogël përdore në lokal, rrihet Çelmetën dhe dilte që aty me ‘kokën lart’ pa u ngacmuar nga askush.

Hyri në mes të lokalit me vajzën përdore dhe i nguli

Për ngjarjen në fjalë Policia e Shtetit thotë se po e kërkon, ndërkohë nipi i të plagosurit ka hedhur akuza mbi ta. Ai ka deklaruar se nuk është bërë asgjë në lidhje me këtë ngjarje dhe se madje ka qenë një efektiv që i ka thënë autorit të plagosjes që të largohej që aty pas krimit që bëri.

Besnik Çelmeta tashmë ka lënë spitalin dhe ndodhet në shtëpi në gjendje të mirë shëndetësore, por është në pritje të vendosjes së drejtësisë.

Hyri në mes të lokalit me vajzën përdore dhe i nguli

Më të lexuarat