BREAKING NEWS

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/ Zbulohet data e përfundimit të hetimeve për shkarkimin e Metës, ja kur përfundon puna e Komisionit Hetimor

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/
x

Aktualitet

I anuluan shfaqjen “Nuk ka k*** në këtë botë” në teatrin “Migjeni”, Mustafa Nano sfidon shkodranët: E kam ndarë mendjen!

I anuluan shfaqjen “Nuk ka k*** në këtë botë”

Gazetari Musatafa Nano ishte i ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku reagoi për herë të parë pasi i anuluan shfaqjen në teatrin “Migjeni”, në Shkodër.

Shfaqja e titulluar “Nuk ka kurva në këtë botë”, ishte lajmëruar për qytetarët e Shkodrës në faqen zyrtare të Teatrit Migjeni, por më pas Muç Nanos iu komunikua nga drejtuesit e teatrit që shfaqja duhet të anulohej për shkak të reagimeve të qytetarëve.

Nano e quajti të gjithin këtë si një veprim shumë ofendues dhe të pavend, duke këmbëngulur se reagimet kundër shfaqjes kanë ardhur nga një pakicë dhe jo masivisht nga qytetarët shkodranë.

Thënë këtë, ai gjeti momentin live në studio për t’u bërë thirrje të gjithë shkodranëve që ta presin ditën e shtunë, sepse e ka ndarë mendjen për ta dhënë shfaqjen.