BREAKING NEWS

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa raste të reja kemi në 24 orët e fundit

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa
x

Aktualitet

I ati tronditi mbarë opinionin publik me abuzimin seksual të 15-vjeçares, Policia bën kërkesën e papritur për djalin e tij

I ati tronditi mbarë opinionin publik me abuzimin seksual të

Djali i Abaz Dokut, i cili përdhunoi 15-vjeçaren bashkë me tre të rinj në Kamëz është punësuar roje shkolle në vendin e të atit.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se policia ka kërkuar pushim nga puna të djalit të 65-vjeçarit.

Ndërkohë, ditën e djeshme, vëllai i të miturës u shpreh se familja e Dokut e kanë dënuar veprimin e tij duke e nxjerrë nga shtëpia dhe e lënë të jetojë në një barakë.

Sakaq, ka treguar se kjo histori dihej prej kohësh nga lagja, mësuesit dhe askush nuk tregonte.