BREAKING NEWS

Vihet në dyshim besueshmëria e OBSH, nxjerr një tjetër version duke përhapur alarm: Po, ka prova që koronavirusi transmetohet nga ajri

Vihet në dyshim besueshmëria e OBSH, nxjerr një tjetër
x

Aktualitet

I buzëqeshur dhe i veshur me bluzën e Kombëtares, Alvin Berisha mbërrin në Durrës, nuk do e besoni sa ka ndryshuar (Foto)

I buzëqeshur dhe i veshur me bluzën e Kombëtares, Alvin Berisha

Djali 11-vjeçar Alvin Berisha, i cili u shpëtua nga kampi Al Hol në Siri ka mbërritur në Durrës me babain e tij.

Ky i fundit, Afrim Berisha ka postuar në profilin e tij në Instagram disa foto me djalin e tij pranë portit.

Djali duket se është në gjendje të mirë shëndetësore. Pas largimit nga kampi Al Hol, ai iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale në këmbë.

Ai mbeti i plagosur gjatë një atentati me bombë në Siri ku fatkeqësisht humbi jetën nëna e tij.

Por duket se ai e ka marrë veten nga dëmtimi dhe duket i lumtur pranë babait të tij.

I buzëqeshur dhe i veshur me bluzën e Kombëtares, Alvin Berisha