BREAKING NEWS

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu nxjerr për herë të parë EMRAT: Do ketë prurje të reja!

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu
x

Aktualitet

“I dhemb pak koka”/ Si e fshehu nusja vrasjen e vjehrrës, ja çfarë u tha fëmijëve që dëgjuan ulërimat

“I dhemb pak koka”/ Si e fshehu nusja vrasjen e vjehrrës, ja

Një ngjarje e rëndë është bërë publike mëngjesin e sotëm, ku u mësua se nusja 44-vjeçare kishte therur me thikë vjehrrën e saj 74-vjeçare, pas një konflikti për motive të dobëta.

Pas krimit të rëndë 44-vjeçarja kishte arritur ta fshihte ngjarjen për rreth 6-orë. Në momentin e ekzekutimit në oborrin e banesës ka patur disa fëmijë të cilët dëgjuan ulërimat e të ndjerës, por ishte vetë nusja ajo e cila i mashtroi duke i thënë të mos shqetësoheshin pasi të moshuarës i dhimbte pak koka dhe ndaj kishte ulëritur.