BREAKING NEWS

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa raste të reja kemi në 24 orët e fundit

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa
x

Aktualitet

I dhunoi djalin 15-vjeçar, Zaida Çobo tregon çfarë i tha efektivi i Policisë

I dhunoi djalin 15-vjeçar, Zaida Çobo tregon çfarë i

Aktorja Zaida Çobo, djali i së cilës u dhunua nga policia pasi kishte dalë për xhiro me biçikletë me shokët, ka treguar debatin në komisariat me policin që ushtroi dhunën barbare ndaj të miturit.

E ftuar në “360 gradë”, Çobo shprehet se polici i kishte thënë se djali kishte gjuhën shumë të gjatë. Më tej, ai aktorja tregon, se shefi i komisariatit i kishte kërkuar falje në emër të kolegëve. Zaida sqaron, se në momentin që shkoi në komisariat, nuk e kishte parë videon.

BISEDA:

Zaida-Keni shoqëruar dy fëmijë

Efektivi-Polici që ka dhunuar djalin, unë nuk dija gje, djali yt e ka gjuhën shumë të gjatë, do të pres dhe letrat. Ka kundërshtuar urdhërin e policisë.

Zaida-Keni marrë dy fëmijë 15-vjeçare, i thashë unë

Shefi i komisariatit-Po të kërkoj ndjesë për kolegët e mi