BREAKING NEWS

Surpriza të pakëndshme me bilancin e COVID, Ministria e Shëndetësisë jep detajet sa raste të reja janë shënuar 24 orët e fundit

Surpriza të pakëndshme me bilancin e COVID, Ministria e
x

Aktualitet

'I forti' i Elbasanit që mbeti i plagosur nga sherri me armë befason policinë me deklaratën

'I forti' i Elbasanit që mbeti i plagosur nga sherri me armë

Ervis Çaushllari, i njohur me nofkën "Korçari" sot është plagosur në dorë gjatë një përleshje me armë në Elbasan.

Çaushllari njihet si person me precedent penalë të mëparshëm pasi dhe më herët është përfshirë në sherre dhe konflikte që janë bërë edhe publike.

Përpara grupit hetimor Caushllari i njohur me edhe si “Vis korçari” ka deklaruar se nuk mban mend asgjë nga çfarë ka ndodhur dhe se nuk njeh personin që e ka plagosur.

Më të lexuarat