BREAKING NEWS

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla paralajmëron foton që do dalë për Lulzim Bashën dhe do shkaktojë ‘tërmet’ në politikën shqiptare

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla
x

Aktualitet

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të burgosuri, GJKKO merr vendimin dhe ndryshon masën e sigurisë për bashkëshortin e ish-gjyqtares Mimoza Margjeka

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të

GJKKO ka dhënë vendimin ditën e sotme për bashkëshortin e ish-gjyqtares Mimoza Markgjeka.

GJKKO ka ndryshuar masën e sigurisë ku ka cakuar masën e sigurisë 'arrest shtëpie' për Arben Carën, i përfshirë në korrupsion për lirimin e një të burgosuri.

Mësohet se shkak i ndryshimit të masës së sigurisë është për arsye shëndetësore.