Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

I prenë fytin me thikë dhe e hodhën në kanal, zbulohet e shkuara kriminale e të riut nga Fieri

Postuar: 12/08/2019 - 10:33

Një ngjarje e rëndë tronditi këtë mëngjes, Fierin, ku një 23-vjeçar u gjet i pajetë në një kanal.

Viktima u identifikua si Florian Selimi, banues në Sulaj të Fierit.

Sipas policisë 23-vjeçari është qëlluar disa herë me thikë, pas një konflikti, dhe më pas është hedhur në kanal.

Dyshohet se i riu i është prishur makina tip ‘’Renault” me targa AA641EN, dhe ka ndaluar për të kërkuar ndihmë.

Por nuk dihet çfarë ka shkaktuar konflikt me persona të paidentifikuar, të cilët e kanë goditur me thikë dhe më pas është hedhur në kanal shumë pranë makinës.

Sakaq, burime bëjnë me dije se Selimi është me precedent penal, pasi është arrestuar në vitin 2015 për vjedhjen dhe djegien e një makine. Mirëpo, nuk dihet ende nëse kjo ngjarje lidhet me arrestimin e tij nga policia katër vite më parë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/08/2019 - 08:13

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka reaguar për prishjen e bar-restorantin “Panorama” në Porto-Palermo, në pronësi të Mihal Kokëdhimë.

Postuar: 21/08/2019 - 08:06

Instituti i Gjeoshkencave bën me dije se ditën e sotme nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë,

Postuar: 20/08/2019 - 22:37

Incidenti skandaloz i disa ditëve më parë ka tejkaluar çdo përmasë pasi ai po komentohet edhe nga

Postuar: 20/08/2019 - 22:30

Kur kanë kaluar 5 muaj nga grabitja në Rinas, bëhet e ditur se janë gjetur një pjesë e parave të

Postuar: 20/08/2019 - 22:01

Një person, i identifikuar tashmë nga policia e rendit të Fierit, por që nuk i është bërë publik

Postuar: 20/08/2019 - 21:42

Era e fortë e drogës që kultivonin në banesë i tradhtoi dy shqiptarët në Britani, të cilët u arre