BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Aktualitet

I prenë gishtin me gërshërë dhe i morën 100 mijë euro / Anila Hoxha tregon kthesën e madhe të ngjarjes: Grabitësit nuk synonin paratë e biznesmenit, por…

I prenë gishtin me gërshërë dhe i morën 100 mijë

Gazetarja Anila Hoxha ka deklaruar se synimi i personave që u futën në shtëpinë e biznesmenit Nazmi Çangu nuk ishte grabitja e parave të tij.

“Katër ditë më parë është parë një automjet i vjedhur në Tiranë ka monitoruar lëvizjet e biznesmenit. Dyshohet se kanë hyrë nga pjesa e pasme.  Ajo që kanë veçuar hetuesit, fillimisht grabitësit kanë kërkuar dokumente në kasafortë. Ka mundësi të jetë një grabitje për shkak të konflikte për fajdet. Ky shtetas është përmendur në një proces tjetër, të çështjes Shullazi. Ai është pyetur dhe për këtë të fundit, dhe ai ka këmbëngulur se nuk ka konflikt me Shullazin. Gjithçka bazohet në dëshminë e nazmi Çangut. Policia shpreson shumë që një kapele e gjetur në ullishte mund të çojë në identifikimin e autorëve. Shpresa më e madhe lidhet me identifikimin e automjetit që ka survejuar lëvizjet e familjes Çangu. Makina u vodh në një resort në Tiranë. Nazmi Çangu megjithëse ka dhënë rrëfim të detajuar, ai gjithsesi ka theksuar faktin se grabitësit kanë kërkuar dokumentat dhe më pas i ka çuar te kasaforta ku ai thotë se i ka nga të ardhurat e biznesit të tij”, tha ajo në Open.