BREAKING NEWS

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë, zv/ministra, drejtorë e ish-anëtarë të LSI, zbulohen emrat që spostojnë veteranët

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë,
x

Aktualitet

I preu fytin 7-vjeçares në park/ 30-vjeçarja shqiptare i shokon të gjithë me deklaratën në seancën gjyqësore

I preu fytin 7-vjeçares në park/ 30-vjeçarja shqiptare i

Eltiona Skana është 30-vjeçarja shqiptare autore e vrasjes makabre në një park në Angli, ku i preu fytin një vajze 7-vjeçare.

Ditën e sotme u zhvillua seanca gjyqësore e radhës, ku 30-vjeçarja bërtiti “ajo u përpoq të më vriste mua”.

Skana vrau 7-vjeçaren, duke i prerë fytin me një thikë artizanale para prindërve të tmerruar në një sulm të rastësishëm Ditën e Nënës në Queen's Park në Bolton të Aanglisë. Shqiptarja e cila jeton në Mbretërinë e Bashkuar që nga viti 2014, ishte ulur në stol, ndërsa Emily Jones, po i afrohej nënës së saj duke vrapuar kur Skana i doli para dhe i çau fytin me një lëvizje. Eltiona Skana më herët e ka pranuar vrasjen, por tashmë e mohon ngjarjen e rëndë.

Më të lexuarat