BREAKING NEWS

Thellohet skandali, Ilir Meta 13 shkresa shantazhuese ndaj KLGJ e KED brenda vitit, ja si po tenton të kapë Gjykatën e Lartë e Kushtetuese

Thellohet skandali, Ilir Meta 13 shkresa shantazhuese ndaj KLGJ e KED brenda
x

Aktualitet

Masakroi nënën e tij me thikë, ja çfarë postonte në Facebook 44-vjeçari nga Pogradeci (FOTOT)

Masakroi nënën e tij me thikë, ja çfarë postonte

Vrasja makabër që u shënua ditën e djeshme në Pogradec, ku një 44-vjeçar me probleme mendore ka masakruar me thikë nënë e tij në fshatin Buçimas, tronditi jo pak opinionin publik.

Autori Olsi Çekiçi ishte përdorues u rregullt i lëndëve narkotike dhe mësohet se ishte i kartelizuar por nuk ka pranuar të marrë mjekime asnjëherë, vrau nënën e tij Firdes Çekiçi , një skenë tipike e një filmi horror.

Gjithçka ka nisur nga një konflikt verbal, e më pas autori ka marr thikën e ka masakruar nënën e tij, 70 vjeçaren Firdes Çekiçi, e kokën ia ka varur tek porta e shtëpisë me gjakftohtësinë më të madhe.

I divorcuar nga bashkëshortja, ai jetonte me nënën e tij dhe vajzën e tij 15-vjeçe. Mësohet gjithashtu se me ta jetonte dhe vëllai tjetër i Olsi Çekiçit, gjithashtu me probleme mendore.

Autori i vrasjes, Olsi Çekiçi ka deklaruar në polici se nuk është penduar për veprën penale të kryer.

“Nuk pendohem. Kjo do të ndodhte një ditë. Amanet vajzën dhe vllain ja lë shtetit amanet”, ka thënë ai në deklaratë.
Burime nga grupi hetimor thonë se edhe vetë autori ka pësuar dëmtime në pjesën e ballit. Ka qenë shumë i qetë edhe gjatë kohës që ka bërë deklaratë.

Ndërkohë në një vëzhgim të shpejtë në llogarinë e tij në facebook vë re se ai postonte mesazhe për dashurinë, shpërndante video të Unicef, foto të Dua Lipës apo dhe të politikanëve.

 

Masakroi nënën e tij me thikë, ja çfarë postonteMasakroi nënën e tij me thikë, ja çfarë postonteMasakroi nënën e tij me thikë, ja çfarë postonteMasakroi nënën e tij me thikë, ja çfarë postonteMasakroi nënën e tij me thikë, ja çfarë postonteMasakroi nënën e tij me thikë, ja çfarë postonte

Më të lexuarat