BREAKING NEWS

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të SPAK. Zbardhet çfarë u vendos për 'fatin' e tyre

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të
x
BREAKING NEWS

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses dhe 5 gjyqtarëve të GJL (EMRAT)

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbardhet arsyeja e aktit ekstrem, dalin pamje nga vendi ku vdiq gazetari dhe analisti (VIDEO)

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë
x
BREAKING NEWS

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’ qeverinë: Ai nuk ka keq vetëm ministrat, por edhe...

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i banesës (EMRI+FOTO)

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x

Aktualitet

I ra shtylla telefonike në kokë, plagoset rëndë punëtori shqiptar

I ra shtylla telefonike në kokë, plagoset rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Itali, ku një punëtor shqiptar është plagosur rëndë pasi është goditur nga një shtyllë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Coreglia Antelminelli, në provincën e Lucca (Itali).

Një punëtor shqiptar, i cili ishte i angazhuar me prerjen e pyjeve, për arsye ende të paqarta është goditur nga një shtyllë telefonike. Ai ndodhet në gjendje të rëndë dhe ka marrë dëmtime në pjesën e kraharorit dhe barkut.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 10:20 në një zonë të pyllëzuar, e cila ishte e vështirë për tu arritur nga ekipet e emergjencës.

Ekipet e urgjencës u vonuan pasi ishin të detyruar që të shkonin në këmbë në vendin e ngjarjes.

Shqiptari u çua me vështirësi te helikopteri dhe u transferua në spitalin Carregi të Firenzes. Në vendin e ngjarjes mbërritën edhe karabinierët të cilët po hetojnë shkaqet e aksidentit.

Më të lexuarat