BREAKING NEWS

"Nuk do të kopjojmë si Greqia”/ 'Tërmet' në media deklarata e fortë e Edi Ramë mëngjesin e sotëm, mediat e Athinës me zjarr ndaj kryeministrit para takimit me Mistotakis

"Nuk do të kopjojmë si Greqia”/ 'Tërmet'
x
BREAKING NEWS

Zbardhen zhvillimet e fundit/ Kush është lideri i njohur europian që ende s'ka mbërritur në samitin BE-Ballkani Perëndimor

Zbardhen zhvillimet e fundit/ Kush është lideri i njohur europian
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Samiti i BE-së në Tiranë, ja çfarë po ndodh nga ajri në zonën ku po qëndrojnë liderat europian, Vjosa Osmani ndërpret fjalimin

VIDEO/ Samiti i BE-së në Tiranë, ja çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Tirana blindohet për Samitin/ Ç'po ndodh? Rreth 1000 simpatizantë të PD nisen nga Vlora dhe 1600 nga Elbasani që kanë zbarkuar në Tiranë gati për protestë

Tirana blindohet për Samitin/ Ç'po ndodh? Rreth 1000
x
BREAKING NEWS

"Moment i rëndësishëm!"/ Presidenti i KiE-së mesazh të fuqishëm në Tiranë: Hera e parë që...

"Moment i rëndësishëm!"/ Presidenti i KiE-së
x
BREAKING NEWS

Berisha apo Alibeaj në krye të PD-së? Gjykata e Apelit jep NJOFTIMIN e rëndësishëm

Berisha apo Alibeaj në krye të PD-së? Gjykata e Apelit jep
x
BREAKING NEWS

KUJDES, del njoftimi i rëndësishëm! Rrugët e bllokuara në Tiranë, në këto akse rrugore nuk mund të kaloni sot as në këmbë. Ja ku nis 'vija e kuqe'

KUJDES, del njoftimi i rëndësishëm! Rrugët e bllokuara
x
BREAKING NEWS

Udhëtimi nga Tirana në Himarë/ Ndodh incidenti me kryeministrin grek, mediat zbardhin detajet

Udhëtimi nga Tirana në Himarë/ Ndodh incidenti me kryeministrin
x

Aktualitet

I riu iu fut në shtëpi dhe e përdhunoi, 53-vjeçarja nga Durrësi bën rrëfimin shokues: Më ka kafshuar kudo! (FOTO)

I riu iu fut në shtëpi dhe e përdhunoi, 53-vjeçarja nga

Një rrëfim tronditës ka ardhur nga 53-vjeçarja që u përdhunua nga një 28-vjeçar në Durrës. Ajo shprehet se e njeh përdhunuesin dhe se pas ngjarjes ka bërë dhe denoncimin në komisariat.

Ajo bën të ditur se gjithçka ka ndodhur pasditen e 2 majit, pas Bajramit, kur është kthyer në shtëpi nga puna dhe ka konstatuar se i ishte vjedhur shtëpia. Ndërsa në mbrëmje kur është shtrirë për të fjetur, 28-vjeçari i ka hyrë në banesë dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë.

“Në kohën që dy çunat kishin hyrë në 4:30 të pasdites, unë kam qenë në punë. Kanë shpërthyer derën dhe kanë marrë unazat, bomblën, 200 mijë lekë. Ngjarja ka ndodhur pasditen pas Bajramit, kur unë kthehem në shtëpi e gjej derën të hapur dhe rrëmujë. Kam nisur të qajë. Vajza më tha shko bëj denoncimin, bëra të gjitha procedurat ata më dërguan në shtëpi. Në mbrëmje në 12:30 jam shtrirë për gjumë kur më vjen një djalë në shtëpi dhe i bie me shkelm derës, më shtriu dhe më përdhunoi, duke më kafshuar me dhëmbë nëpër trup. I kërkova të largohej dhe i thash që do lajmëroj policinë ai më shau dhe me fjalët më të ndyra dhe më kërcënoi. Nisa të bërtas që po më dhunojnë me zor, kërkova ndihmë, por askush nuk erdhi të më ndihmonte. Ai më kapi nga flokët dhe më shtriu në divan dhe kreu marrëdhënie seksuale me dhunë. Ishin dy djem kur vodhën, kur më përdhunoi erdhi vetëm një, e njoh dhe e kam denoncuar. Kërkoj nga ai që të më paguajë gjobën, dëmin material dhe fizik sepse e kam trupin copë-copë me shenja dhune.”, rrëfeu ajo.

I riu iu fut në shtëpi dhe e përdhunoi, 53-vjeçarja nga