BREAKING NEWS

"Jap dorëheqjen nëse merr 71 mandate”/ Rama komenton deklaratën e bujshme të Ilir Metës, zbërthen skenarin e presidentit me Sali Berishën: O pushtetin o kokën e Lulit!

"Jap dorëheqjen nëse merr 71 mandate”/ Rama komenton
x

Aktualitet

I riu shofer ambulance u vaksinua jashtë radhe, mjeku Ilir Alimehmeti habit me reagimin: Nuk e luan topi që kanë...

I riu shofer ambulance u vaksinua jashtë radhe, mjeku Ilir Alimehmeti habit

Mjeku Ilir Alimehmeti ka reaguar në lidhje me akuzat se shoferi i shefit të Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka marrë vaksinën jashtë protokollit të planifikuar nga autoritetet shëndetësore.

Brataj tha se personi që është vaksinuar nuk është shoferi i tij por i Urgjencës Kombëtare.

Me anë të një komenti në postimin e Bratajt, Alimehmeti thekson se shoferët e ambulancave janë personel shëndetësor dhe vaksinimin e tyre me përparësi dhe nuk e luan topi.

“Shoferet e ambulancave jane personel ndihmes shendetesor te padiskutueshem! Vaksinimin e tyre me perparesi nuk e luan topi!”, shkruan ai.

Më të lexuarat