BREAKING NEWS

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet një person në makinë

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet
x

Aktualitet

“I shtrembëri është rehat, goditja i bëhet të drejtit”/ Artan Hoxha del me mesazhin e koduar, ndërhyn ish-ministri i shkarkuar nga Ilir Meta dhe lëshon paralajmërimin e fortë (REPLIKAT)

“I shtrembëri është rehat, goditja i bëhet të

Gazetari Artan Hoxha ka dalë me një mesazh të koduar në rrjetet sociale.

“I shtrembërti është rehat, goditja i bëhet të drejtit”, shkruan Hoxha.

“I shtrembëri është rehat, goditja i bëhet të

Pikërisht në këtë postim të Hoxhës ka komentuar edhe ish-ministri i Ekonomisë, Zef Preçi i cili u shkarkua me urdhër të Ilir Metës, në kohën kur ky i fundit ishte në postin e kryeministrit.

Preçi shkruan se ka ardhur koha që SPAK të drejtojë edhe të shtrembërit.

“Po, por vjen nje kohe qe SPAK drejton edhe ata qe deri dje perceptoheshin si te shtrember…”, shkruan Preçi.

Pas këtij komenti e menjëhershme ka qenë përgjigjja e gazetarit Artan Hoxha.

“Ate nuk e di, sepse te tre “korifejte e demokracise” në kete vend kane perfaqesuesit e tyre në SPAK, Rama, Meta dhe Berisha. Keshtu nuk ke kujt i qahesh, si gjithnje jane te tre bashke ne të berit keq ketij vendi...”, shkruan Hoxha.

“I shtrembëri është rehat, goditja i bëhet të