BREAKING NEWS

"Unë kryeministër e ai president", pas deklaratës së bujshme të Bashës, reagon Rama

"Unë kryeministër e ai president", pas deklaratës
x

Aktualitet

I zhdukur prej 7 muajsh, shqiptari gjendet i groposur, çfarë u gjet pranë trupit të tij

I zhdukur prej 7 muajsh, shqiptari gjendet i groposur, çfarë u gjet

Sipas mediave greke ditën e sotme është gjetur një trup i pajetë i dekompozuar në fshatin Kato Korakiana të Korfuzit në Greqi.

Nga burimet e policisë pranë trupit të pajetë u gjet një pasaportë e një shtetasi shqiptar, që besohet se i përket viktimës.

Policia greke thotë se shqiptari është raportuar i zhdukur që prej Prillit 2019.Autoritetet nuk e kanë bërë të ditur identitetin e viktimës.

Trupi i pajetë u gjet i groposur.Kanë qenë qytetarët ata të cilët njoftuan policinë, e cila shkoi menjëherë në vendngjarje dhe u përball me skenën e rëndë të krimit.